Restaurace a vinárna

3. 6. 2020 otevíráme novou éru restaurace a vinárny Joachim Lewidt.

Máme pro Vás připraven nový jídelní lístek s nabídkou vynikajících jídel. Od středy jsme připraveni splnit Vaše nejjemnější kulinářská přání. Vše mohou doplnit kvalitní moravská vína. Oběd, zvláště pak večeře, se stane nezapomenutelným zážitkem. Naše motto „Chuť se snoubí s krásou“ je splněno do nejmenšího detailu.

Pozvěte své partnerky, partnery i přátele na večeři plnou vynikající chuti i krásy vybraného menu a spolu s vynikajícím vínem prožijete ten nejkrásnější večer.

Ve vybraných dnech umocní kulinářský zážitek i poslech příjemné a jemné „živé“ salonní hudby. Rezervaci míst u stolu, na telefonu 601 200 014, doporučujeme především ve večerních hodinách a pro skupiny přátel. Těšíme se na Vás!

 

restaurace

RESTAURACE

Restaurace nabízí poctivou domácí kuchyni s nabídkou denního menu i minutkových jídel. Na výčepu máme perfektně vychlazený Gambrinus 10° a Rohozec 12°. Máme i praženou kávu ze všech koutů světa ze které vám připravíme lahodné espreso nebo kávové speciality jako Caffè latte nebo Cappuccino. K nim si můžete vybrat zákusek dle denní nabídky.

lahev vína

VINÁRNA

Máme širokou nabídku kvalitních moravských lahvových vín od moravských vinařů z rodinných vinařství.

OSLAVY A AKCE

Restaurace má kapacitu až 36 osob. Nabízíme pronájem prostoru k příležitosti konání oslavy nebo firemní akce. Na vaše přání zajistíme i slavnostní výzdobu tabule a prostoru.